RSS
 

Over ons

Wij zijn een groep vrouwelijke klasgenoten van de jaren 60 en willen na een actief professioneel en gezinsleven tijd en energie ten dienste stellen van mensen in de ontwikkelingslanden die het minder goed hebben. Hiervoor hebben we APATAM VZW opgericht.

v.l.n.r. Els, Leen, Magda, Greta, Martha, Julia, Edna, Josiane

Op onderstaande e-mails en telefoonnummers geven we graag meer uitleg aan alle geïnteresseerden die ons willen steunen. De personen, clubs en verenigingen (o.a. sportverenigingen, serviceclubs, …) die via een van hun activiteiten een goed doel willen promoten en steunen, ontvangen we met open armen. We willen op de plaats van uw keuze meer inlichtingen komen geven.

Greta Decat 011 20 18 33 Hasselt g.decat@skynet.be
Josiane Huysentruyt 02 396 08 32 Edingen josiane.huysentruyt@skynet.be
Edna Keirens 0498 16 93 25 Merchtem edna.keirens@telenet.be
Martha Lauwers 0486 62 22 36 Aalter martha.lauwers@mljpd.be
Magda Mertens 0495 22 46 80 Leuven magdamertens@skynet.be
Leen Oversteyns 0478 50 08 07 Lier leen.oversteyns@telenet.be
Julia Rottiers 02 767 49 21 Tervuren julia.rottiers@pandora.be
Els Vanistendael 0477 46 49 67 Leefdaal elivan62@gmail.com